Brötje istnieje od 85 lat i wchodzi w skład grupy przedsiębiorstw BAXI Group Ltd. Od początku działalności zajmuje się techniką grzewczą i należy do grona liderów tej branży. Sukces zawdzięcza innowacyjnym konstrukcjom i wysokiej jakości produktów oraz zaufaniu klientów, których satysfakcja zawsze była najważniejszym przyczynkiem rozwoju przedsiębiorstwa.

Firma Brötje zajmuje się systemami ogrzewania gazowego i olejowego. Największe sukcesy odniosi w projektowaniu kotłów kondensacyjnych charakteryzujących się wyższą sprawnością energetyczną i bardzo niską emisją zanieczyszczeń. Na przestrzeni lat opracowała i wdrożyła wiele nowych rozwiązań, które doskonale sprawdziły się w codziennym zastosowaniu i zyskały uznanie profesjonalistów.

Brötje jest pionierem na rynku grzewczym w poszukiwaniu ekologicznych rozwiązań. Wiele urządzeń ze znakiem tej firmy zostało uhonorowanych certyfikatami Niebieski Anioł (Der Blauer Engel), przyznawanymi produktom o zdecydowanie lepszej charakterystyce środowiskowej od innych artykułów z tej samej grupy i zaspokajających te same potrzeby.

Więcej informacji na stronach firmy Brötje.

zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.